KONST / Litografier / Färglitografi 9939124
nr 993 9124
Färglitografi
ValVerde, Vilande skönhet, signerad. -82, motivet: 47x64
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 november 2015
kl 20:18:06
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)